Zadzwoń do nas Mapa dojazdu
Wdrażamy systemy ERP,
Tworzymy dedykowane rozwiązania IT,
Konsultujemy i dbamy o Infrastrukturę ERP
Specjalizujemy się w rozwiązaniach Firmy Comarch ERP
823
WDROŻONYCH SYSTEMÓW IT
30
LAT DOŚWIADCZENIA
No.1
COMARCH ERP
Automatyczne Skanowanie Faktur
Nowy Produkt Comarch OCR
Nie trać czasu na ręczne wprowadzanie Faktur
Czy Twoja Firma jest Gotowa ?
Pracownicze Plany Kapitałowe
Zintegrowana Aplikacja Comarch PPK
Program do Obsługi PPK dla Systemów Comarch
Wdrażasz Systemy Comarch ERP
Szukamy Właśnie Ciebie - Pracuj w Profisoft
Dołącz do Najskuteczniejszego Teamu ERP
Zdobądź Kompetencje Najlepszych Konsultantów ERP
Certyfikowane Centrum Szkoleniowe
Skorzystaj z Dofinansowania na
Szkolenia Comarch ERP Altum, XL, Optima
Dowiedz się jak pozyskać fundusze na Rozwój Twojej Firmy
 
 
 

Biznesowy Partner Comarch


Pracujemy z liderami rynku

Nieprzerwanie od początku umowy partnerskiej pomiędzy Profisoft a firmą CDN (Obecnie COMARCH) uzyskujemy jedne z najlepszych wyników potwierdzonych tytułem "ZŁOTY PARTNER COMARCH". Jako jedyni zostaliśmy nagrodzeni tytułem "ZŁOTY PARTNER CDN XL" za wkład w rozwój tego produktu.

Główni partnerzy biznesowi

Współpracujemy z producentami sprzętu komputerowego najwyższej klasy, starannie dobieraliśmy naszych partnerów oferując najlepiej zintegrowane rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb Klienta.

COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAVeeam Acronis

Działająca od 1990 roku poznańska firma PROFISOFT to jeden z pierwszych a obecnie największych i stale najprężniej rozwijających się naszych partnerów handlowych. W ciągu aktywnie rozwijającej się współpracy PROFISOFT okazał się pełną twórczych pomysłów firmą w rozwoju nowoczesnych projektów informatycznych oraz czołowym partnerem TOP-20 Business Partner.

Firma przez cały czas dba o to, aby klienci mieli dostęp do szerokiej i sprawdzonej gamy produktów, w zależności od indywidualnych potrzeb. Dużą uwagę przykłada do stałego podnoszenia kwalifikacji personelu oraz efektywnej organizacji struktury wewnętrznej, co korzystnie wpływa na zewnętrzny wizerunek firmy. Dzięki uznaniu Klientów firmy oraz dzięki swoim kompetencjom i zaangażowaniu PROFISOFT uzyskuje wysokie wyniki, które znajdują nasze uznanie.


List referencyjny od firmy CDN (Dzisiejszy COMARCH)

Złoty Partner Comarch

Potwierdzeniem naszych kompetencji w zakresie oprogramowania Comarch, znajomości procesów biznesowych oraz wkładu w rozwój produktu było otrzymanie najważniejszego wyróżnienia - statusu Złotego Partnera Produktu CDN XL (obecnego Comarch ERP XL). Unikalne i jedyne spośród wszystkich partnerów COMARCH odznaczenie jest pewnym wskaźnikiem naszych kompetencji w zakresie zrozumienia potrzeb Klientów i wysokiej skuteczności realizacji projektów informatycznych dla sektora ERP.

Rozwiązania Comarch »Mapa Partnerów Comarch »

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »