Zadzwoń do nas Mapa dojazdu
e-Sprawozdania Finansowe 2019

Zintegrowane Oprogramowanie zgodne z przepisami MF

Dowiedz się więcej

Aktualności


Strona 1 z 3

Radiotechnika Marketing Sp. z o.o.

Referencja udzielona przez firmę Radiotechnika Marketing Sp. z o.o., przedstawiciela kilkunastu zachodnich przedsiębiorstw produkujących sprzęt pomiarowy dla wojska, przemysłu i placówek naukowo - badawczych.

Więcej...

DWD Sp. z o.o.

Referencja od przedsiębiorstwa wielobranżowego firmy DWD.

Więcej...

Metalmex

Referencja udzielona przez firmą Metalmex dostarczajaca akcesoria i okucia meblowe.

Więcej...

Fabryka Urządzeń Przemysłowych Sp. z o.o.

Referencja udzielona przez firmę FUP - producenta części i podzespołów do maszyn i urządzeń przemysłowych.

Więcej...

Zakład Produkcji Cukierniczej B. Luijckx Sp. z o.o.

Referencja firmy produkcyjnej, dystrybutora wysokogatunkowych produktów dla cukiernictwa.

Więcej...

 

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »