Zadzwoń do nas Mapa dojazdu
Wdrażamy systemy ERP,
Tworzymy dedykowane rozwiązania IT,
Konsultujemy i dbamy o Infrastrukturę ERP
Specjalizujemy się w rozwiązaniach Firmy Comarch ERP
823
WDROŻONYCH SYSTEMÓW IT
30
LAT DOŚWIADCZENIA
No.1
COMARCH ERP
Automatyczne Skanowanie Faktur
Nowy Produkt Comarch OCR
Nie trać czasu na ręczne wprowadzanie Faktur
Czy Twoja Firma jest Gotowa ?
Pracownicze Plany Kapitałowe
Zintegrowana Aplikacja Comarch PPK
Program do Obsługi PPK dla Systemów Comarch
Wdrażasz Systemy Comarch ERP
Szukamy Właśnie Ciebie - Pracuj w Profisoft
Dołącz do Najskuteczniejszego Teamu ERP
Zdobądź Kompetencje Najlepszych Konsultantów ERP
Certyfikowane Centrum Szkoleniowe
Skorzystaj z Dofinansowania na
Szkolenia Comarch ERP Altum, XL, Optima
Dowiedz się jak pozyskać fundusze na Rozwój Twojej Firmy
 
 
 

Aktualności


Strona 1 z 8

Nowa wersja Comarch Retail 2017.0

Właśnie udostępniono najnowsze wydanie Comarch Retail w wersji 2017.0. Aktualne wersja Comarch Retail to przede wszystkim nowe funkcjonalności w aplikacji Comarch POS - pozwalająca obsłużyć zróżnicowane scenariusze sprzedaży detalicznej. Ponadto, do Comarch Retail POS wprowadzono możliwość obsługi zamówień sprzedaży, limitów kredytowych, promocji pakietowych oraz faktur zaliczkowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian w rozwiązaniu Comarch Retail 2017.0.

Więcej...

Nowa wersja Comarch WMS 2017.0.

Z radością udostępniamy informację o wydaniu najnowszej wersji Comarch WMS 2017.0. Jest to kolejny etap budowy nowoczesnego i zaawansowanego narzędzia do obsługi magazynu wysokiego składowania. W obecnej odsłonie Comarch WMS nacisk został położony na obsługę złożonych procesów magazynowych – w tym, realizację przesunięć wewnątrzmagazynowych i wieloetapowych wydań. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian w rozwiązaniu Comarch WMS 2017.0.

Więcej...

Nowa wersja Comarch ERP XL 2017.0

Nowa wersja systemu Comarch ERP XL 2017.0 przynosi aż 236 nowości, obejmujące każdy obszar systemu. Zachęcamy do zapoznania się z funkcjonalnościami w obecnej wersji systemu XL, szczególnie na modyfikacje dotyczące dokumentów umowy, w tym: możliwość generowania umów z oferty, wprowadzanie pozycji towarowych na dokument umowy oraz opcję prezentacji stopnia stopnia realizacji danej umowy Jak z każdą wcześniejszą aktualizacją systemu, najnowsza wersja Comarch ERP XL 2017.0 dostępna jest na naszej stronie.

Więcej...

Nowe wersje programów serii Comarch ERP Klasyka

Z przyjemnością informujemy o wydaniu nowych wersji oprogramowania z serii Comarch ERP Klasyka. W odsłonie wersji na 2017 rok, otrzymują Państwo rozwiązania: Firma++ 3.90, Księga Handlowa 3,70, Płace i Kadry 20.00 oraz Płace Plus 10.00, Comarch ERP e-Deklaracje Klasyka 3.00. Zachęcamy do zapoznania się z nowościami w najnowszych wersjach rozwiązań z serii Comarch ERP Klasyka, przystosowanych do wymagań Ministerstwa Finansów odnośnie Jednolitego Pliku Kontrolnego oraz dodatkowych funkcji zgłoszonych przez użytkowników - szczególnie branży retail. Jak z każdą wcześniejszą aktualizacją systemu, najnowsza wersja Comarch ERP Klasyka w. 2017 dostępna jest na naszej stronie.

Więcej...

Nowa wersja Comarch Mobile 2017.0!

Zachęcamy do wypróbowania najnowszej wersji Comarch Mobile, współpracującej z systemami Comarch ERP. Z okazji końca starego oraz rozpoczęcia Nowego Roku, wersja 2017.0 poszerza możliwości każdej aplikacji wchodzącej w skład pakietu Comarch Mobile. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi funkcjonalnościami oraz przypominamy, że Comarch Mobile 2016.6 współpracuje z: • Comarch ERP Altum 2017.0, 2016.5.5 • Comarch ERP XL 2017.0, 2016.3.2 • Comarch ERP Optima 2017.0.1

Więcej...

 

Dlaczego my?


Mamy doświadczenie

Od ponad 26 lat dostarczamy niezawodne rozwiązania IT. Wiele tysięcy Klientów pozwoliło na realizowanie projektów informatycznych dla każdej gałęzi rynku

Jesteśmy stabilni

Od początku powstania firmy, nieprzerwanie utrzymujemy wysoką pozycję na rynku. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów ciągle podnoszących swoje kompetencje

Gwarantujemy najnowsze rozwiązania

Stawiamy tylko na nowoczesne oprogramowanie. Tworzymy projekty Klientów w oparciu o najnowsze koncepcje biznesowe branży IT.

Jesteśmy skuteczni

Potrafimy słuchać i doradzać, zawsze przeprowadzamy głęboką analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu dostarczane oprogramowanie i usługi spełniają potrzeby firmy.

Nasze doświadczenie


Złoty Partner Comarch

Dzięki bogatemu doświadczeniu, nabytemu podczas pracy nie tylko z dużymi firmami jesteśmy w stanie zaproponować kompletną ofertę dla każdej firmy.

Ilość rozwiązanych problemów oraz różnorodność przypadków przekłada się wprost na skuteczność dzisiejszych działań. Szybkie diagnozy oraz kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na znaczne skrócenie czasu reakcji.

Wszytko to przekłada się zminimalizowanie ilości godzin a posługując się znanym wszystkim powiedzeniem autorstwa Benjamina Franklina "Czas to pieniądz" - Szanujemy czas Klientów.

Zobacz kompetencje IT »

Referencje


Możemy na równi z systemem polecić usługi PROFISOFT jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera w procesie wdrażania systemu CDN-XL...Dyrektor Generalny Krzysztof Wojtczak

Więcej »

Partnerzy Biznesowi


COMARCHMicrosoftDELLESETCISCOKYOCERAAcronisVeeam

Więcej »